Skip Navigation Links.

Опрема за Напојување

Производи на страна:
Страна 1 од 59
DEL-DRB24V20A
Брзо инфо
(0)
CliQ II Бафер Mодул, 24 VDC, 20 A
197,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRR20N
Брзо инфо
(0)
CliQ II Инфраструктурен Модул, 22 - 60 VDC, 20 A
48,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRU24V40A
Брзо инфо
(0)
DC UPS Модул, 24 VDC, 40 A
80,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-60-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR60/24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Mean Well
30,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DRP-240-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-240-24
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 10 A, 240 W, Mean Well
68,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-20-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR20-24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 1 A, 24 W, Mean Well
22,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-120-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-120-24
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Mean Well
40,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-MDR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR60/12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 5 A, 60 W, Mean Well
30,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-SP-100-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP100-05-001
Индустриско Напојување, 5 VDC, 20 A, 100 W, Mean Well
52,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-60-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-05
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6.5 A, 32.5 W, Mean Well
31,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-100-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR100/24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 4 A, 96 W, Mean Well
50
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-75-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR-75-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 6.3 A, 76 W, Mean Well
40,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-20-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR20-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 1.67 A, 20 W, Mean Well
22,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-45-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR45-05-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 5 A, 25 W, Mean Well
26,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-PPS-200-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PPS-200-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 8.3 A, 200 W, Mean Well
72,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P-CUBE-POWUSB mk
HQ-LR20 mk
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.