Телескопи,Двогледи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-SCOPE02/08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCBI1000BK

Двоглед, x8, Дијаметар на Леќа: 21 mm, Поле на Видливост: 128 m.

19,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-SCOPE02/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCBI4000BK

Двоглед, x10, Дијаметар на Леќа: 42 mm, Поле на Видливост: 96 m.

37,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-SCOPE05/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCBI5000BK

Двоглед, x10, Дијаметар на Леќа: 60 mm, Поле на Видливост: 92 m.

50,84
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-SCOPE01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCSP2000BK

Дурбин, x20 - x60, Дијаметар на Леќа: 60 mm, Поле на Видливост: 38 m.

77,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-SCOPE04/5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCBI9000BK

Монокулар, 5 x, 32 mm, Ноќно Гледање

169,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-SCOPE03/600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCTE5060WT

Телескоп, Објектив: 50 mm, Фокусна Должина : 600 mm, Максимална Висина: 1250 mm

41,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-SCOPE03/700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCTE7070WT

Телескоп, Објектив: 70 mm, Фокусна Должина : 700 mm, Максимална Висина: 1250 mm

89,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.