Визија

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

Следење на светските промени во технологијата и електрониката како и завземање на прво место во дистрибуција на новитетите од овие области. Нивна поголема достапност во Македонија и надвор од неа во нови целосно опремени продажни салони. Уникатна електронска продавница препознатлива по големиот избор и информираност како дополнителна дејност која ја налага нашата мисија.

Изградба на цврст однос со нашите клиенти заснован на доверба и целосно потврдување на досегашното работење.

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.