Skip Navigation Links.

Индустриска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 80
FLUKE VPS210-G
Брзо инфо
(0)
Сонда, Oсцилоскоп, Сива, 200 Mhz, 600 V CAT III / 1000 V CAT II, Rated 10:1, Fluke
306
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE VPS210-R
Брзо инфо
(0)
Сонда, Oсцилоскоп, Црвена, 200 Mhz, 600 V CAT III / 1000 V CAT II, Rated 10:1, Fluke
306
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M71236
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 100A/60mV
Струен Шант, 100 A/60 mV
43,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M71231
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 30A/60mV
Струен Шант, 30 A/60 mV
43,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M7123G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 1000A/60mV
Струен Шант, 1000 A/60 mV
143,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEWE-SH150A
Брзо инфо
(0)
Струен Шант, 150 A/60 mV
42,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JAN.UMG20CM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1401625
20 Канален Мерач на Електрични Параметри, RCM
1.299
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2890-9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA28909
Мерен Инструмент, Логер, 32 Канали, USB, RS232
2.351,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2450-1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24501L
Mерен Инструмент, Компактен, 4 Канали, 35 Мерни Опсези, A/D Конвертор
216,38
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2490-1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24901L
Mерен Инструмент, Компактен, 8 Канали, 65 Мерни Опсези, A/D Конвертор
298,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2490-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24902A
Mерен Инструмент, Компактен, 4 Канали, 65 Мерни Опсези, A/D Конвертор
436,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RH-KL30R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KLEPS 30 rot / red
Штипка, Aдаптер, 4 mm, Црвена, Hirschmann
5,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-2403
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 7039-MI
Адаптер, BNC, Женско / Женско
0,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-2405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 7041-MI
Адаптер, BNC, Машко / 2 x Женско
1,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL A-1436PS2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1436 PS2

Адаптер, Екстерен Bluetooth Адаптер, METREL A-1436PS2.

87,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.