Skip Navigation Links.

Индустриска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 2 од 72
FUJ-SH10A
Брзо инфо
(0)

Current Shunt, 10 A/50 mV, Class 1.

25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE FVF-BASIC
Брзо инфо
(0)
Cофтвер, Kабел, IR-USB, Fluke
258,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE FVF-SC2
Брзо инфо
(0)
Cофтвер, Kабел, IR-USB, Fluke
427,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1945-DK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1945DK
Ethernet Приклучен Кабел, RJ45(10/100base-T)-ALMEMO® конекција, 1.5m length
314,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0187
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, мултиметар кој нуди сигурност, доверливост и ги поседува највисоките безбедносни и заштитни стандарди и бесконтактен детектор на напон со капацитет од преку 10...
499,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0180
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, изработен по највисоки индустриски стандарди мултиметарот е прилагоден за употреба во индустријата, теренски мерења и сите апликации каде е потребен сигурен, д...
362,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0188
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, мултиметар кој нуди сигурност, доверливост и ги поседува највисоките безбедносни и заштитни стандарди и светилка со која се добива потребната работна светлина....
499,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0178
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, изработен по највисоки индустриски стандарди мултиметарот е прилагоден за употреба во индустријата, теренски мерења и сите апликации каде е потребен сигурен, д...
401,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0179
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, изработен по највисоки индустриски стандарди мултиметарот е прилагоден за употреба во индустријата, теренски мерења и сите апликации каде е потребен сигурен, д...
362,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0271
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, станица за лемење од 80W, мултиметарот со највисоките безбедносни и заштитни стандарди за мерења и помошниот држач со лупа.

735,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0189
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, мултиметар кој нуди сигурност, доверливост и ги поседува највисоките безбедносни и заштитни стандарди со магнетен држач погоден за закачување на метална подлог...
499,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0279
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, изработена по највисоки индустриски стандарди струјната клешта овозможува автоматски избор на мерен опсег, а големиот и осветлен екран во комбинација со LED св...
320,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0263
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Raspberry.

703,01
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0278
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, изработена по највисоки индустриски стандарди струјната клешта овозможува автоматски избор на мерен опсег, во комбинација со детектор за напон и клешти за сече...
360,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON GSM-840
Брзо инфо
(0)
GSM Контролер, 8 / 4, Аларм
532,46
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.