Опрема за Лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 46
ZD-8901/N9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 79-1916

Врв за лемење, кружен, N9-1, ZD-8901.

3,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.54412199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054412199
Адаптер, MT / LT
11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ALMIT-RC15SH/10
Брзо инфо
(0)

No-clean флукс пенкало (10ml).

24,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.54441600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 54441600
SMT Адаптер за WSP80, Weller
28,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.51031199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051031199
Адаптер, Врв за Лемење, ET и PT Серии со LR21 и TCP-S Леткуми
6,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.PT7/LT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058720787
Adapter, Врв за Лемење, PT7 / LT, Буре
13,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.PT9/LT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058720789N

Adapter, Врв за Лемење, PT9 / LT, Буре

13,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EDSYN LT-1
Брзо инфо
(0)
Активатор на Врвови
20,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.70-07SU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEL.70-07SU
Алатка за Гасен Леткум, Solder-Ejector, Pyropen, WEL.70-07SU
29,63
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 550-00471
Брзо инфо
(0)

Алатка за Екстракција на Интегрални Кола, 105 mm, Зелена, RND Lab

2,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-TL012
Брзо инфо
(0)

Алатка за Екстракција на PLCC Интегрални Кола, 18 до 124 Пинови, Црна, RND Lab

4,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WPB1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WPB1
Алатка за Полирање на Врвови, WPB1, Weller
17,25
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51350099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 51350099
Компет за Чистење на Одлемувачи, 51350099, Weller
31,02
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST15 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 331036
Калај за Лемење, Шипка, 1 kg, Sn99/Cu1, Stannol
71,04
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIND-WM 250NPB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TIND-WM 250NPB
Witmetaal Безоловен Калај за лемење, 0.75mm, 250gr, Sn99/Cu1
20,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.