Комплет за Чистење на Оптички Влакна и Конектори

FLUKE NFC-KIT-E
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS
Кит за Чистење Оптички Влакна
344
(вклучено ДДВ): 0
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Fluke NFC-KIT-E - Комплет за чистење на оптички влакна и конектори со полуавтоматски (One click) алатки за чистење на 2.5mm, 1.25mm и MPO конектори.

 

Комплетот содржи:

  • IBC OneClick 1.25mm алатка за чистење
  • IBC OneClick 2.5mm алатка за чистење
  • IBC OneClick  алатка за чистење на МPO конектори
  • Пенкало-апликатор за нанесување
  • Кутија со бришачи за чистење
  • Торбица за носење
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.