Телекомуникациска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 5 од 6
FLUKE MT8200-49A
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Мапирање, Верификатор на Кабли, RJ45, BNC, USB
233,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE MS2-100
Брзо инфо
(0)
Верификатор на Кабли, MicroScanner, Fluke Network Tester, Аудио, Податоци, Видео
852,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2014
Верификатор на Кабли, Аудио, Податоци, Видео, LAN
382,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LT-103
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, RJ12, BNC, USB, FireWire
30,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LT-102
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, RJ12
20,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-RCT21
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NWCTM100BU
Мрежен Тестер, RJ45, BNC, USB
32,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3365
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3365
Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, со Мултиметар
62,53
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.LSPRNTR300
Брзо инфо
(0)
PoE Верификатор на Кабли, TDR, Податоци, LAN
460,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GREENLEE NC100
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, UTP, FTP, Coaxial
197,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE MS-POE-KIT
Брзо инфо
(0)
PoE Верификатор на Кабли, MicroScanner, Fluke Network Tester, Аудио, Податоци, Видео
1.724,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FITEL ID-H
Брзо инфо
(0)
Тестер за Оптички Влакна, ID-H, Fitel
1.065
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.LRAT-1000
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Бакар, WiFi
1.618,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.LR-G2
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Паметен, WiFi
3.970,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.LRAT-2000
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Бакар, WiFi, Оптика
2.593,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETAL.LR10G-100K
Брзо инфо
(0)

Мрежен Тестер, Паметен, Бакар, Оптика, WiFi до 10G.

6.343,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.