Телекомуникациска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 4 од 6
FLUKE FTK2000
Брзо инфо
(0)
SimpliFiber® Pro Комплет за Мерење Оптичка Моќност, FTK2000, Fluke Networks
4.299,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE AM/A1150G
Брзо инфо
(0)
Софтвер, WLAN Мониторинг
3.908,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.WIFI AN.PR
Брзо инфо
(0)
Софтвер, WLAN WLAN Мониторинг
4.502,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.SPECTRUM X
Брзо инфо
(0)
Софтвер, Идентификација и Локација на RF Интерференција
4.087,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.SURVEY PRO
Брзо инфо
(0)
Софтвер, Планирање, Дизајн и Имплементација на Безжични Мрежи
4.502,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.PLANNER
Брзо инфо
(0)
Софтвер, Прецизно Планирање на Безжични Мрежи
2.479,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GSP-9300B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GSP-9300B

Спектрален Анализатор, Аналоген, 9 kHz - 3 GHz

3.741,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSA3021X
Брзо инфо
(0)

Спектрален Анализатор, Аналоген, 9 kHz - 2.1 GHz.

1.490,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSA3032X
Брзо инфо
(0)

Спектрален Анализатор, Аналоген, 9 kHz - 3,2 GHz.

2.592,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSA3015X+
Брзо инфо
(0)

Спектрален Анализатор, Аналоген, 9 kHz - 1.5 GHz.

1.379,21
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSA3032X-R
Брзо инфо
(0)

Спектрален Анализатор, Аналоген, 9 kHz - 3.2 GHz, real-time.

4.346,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSA3050X-R
Брзо инфо
(0)

Спектрален Анализатор, Аналоген, 9 kHz - 5 GHz, real time.

8.154,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSA3075X-R
Брзо инфо
(0)

Спектрален Анализатор, Аналоген, 9 kHz - 7,5 GHz, real time.

9.917,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GSP-730
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GSP-730

Спектрален Анализатор, Аналоген, 150kHz-3GHZ.

1.013,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LT-101
Брзо инфо
(0)

Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, RJ12, BNC, Goobay.

24,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.