Телекомуникациска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 4 од 6
FLUKE FTK2000
Брзо инфо
(0)
SimpliFiber® Pro Комплет за Мерење Оптичка Моќност, FTK2000, Fluke Networks
4.299,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE AM/A1150G
Брзо инфо
(0)
Софтвер, WLAN Мониторинг
3.908,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.WIFI AN.PR
Брзо инфо
(0)
Софтвер, WLAN WLAN Мониторинг
4.502,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.SPECTRUM X
Брзо инфо
(0)
Софтвер, Идентификација и Локација на RF Интерференција
4.087,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.SURVEY PRO
Брзо инфо
(0)
Софтвер, Планирање, Дизајн и Имплементација на Безжични Мрежи
4.502,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.PLANNER
Брзо инфо
(0)
Софтвер, Прецизно Планирање на Безжични Мрежи
2.479,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GSP-9300B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GSP-9300B

Спектрален Анализатор, Аналоген, 9 kHz - 3 GHz

3.741,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GSP-730
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GSP-730

Спектрален Анализатор, Аналоген, 150kHz-3GHZ.

1.013,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LT-101
Брзо инфо
(0)

Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, RJ12, BNC, Goobay.

24,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE MS2-100
Брзо инфо
(0)
Верификатор на Кабли, MicroScanner, Fluke Network Tester, Аудио, Податоци, Видео
852,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE MT8200-49A
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Мапирање, Верификатор на Кабли, RJ45, BNC, USB
233,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2014
Верификатор на Кабли, Аудио, Податоци, Видео, LAN
382,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LT-103
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, RJ12, BNC, USB, FireWire
30,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LT-102
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, RJ12
20,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-RCT21
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NWCTM100BU
Мрежен Тестер, RJ45, BNC, USB
32,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.