Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 417 производи со клучен збор: micro:bit
Производи на страна:
Страна 1 од 28
MB CASE01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB-Case01

Додаток за Образовен Развоен Комплет,

Заштитно куќиште за micro: bit

3,78
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB TOTEMCRAB
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Рак
87,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB TOTEMSPIDER
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Пајак
82,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB BINARYUFO W/O
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, UFO
44,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB MEFV2S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MicroBit2BulkBoxed

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit

26,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT04
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit
77,21
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB TOTEMTORTOISE
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Желка
87,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB MEFV2G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MicroBit2GoBoxed

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit

28,57
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB MEFV2C
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit

28,57
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB BINARYDIMM
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, DIMM Робот
44,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT03
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit wear:it, Wearable/Fitness Tracking PrototyPing
35,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT01
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, Edge Connector/LED's/LDR/Buzzer
36,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB KIT02
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, 10 x Модули со Сензори, IoT Развој
68,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB PIS-1585
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Buggy Car

42,93
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB JOY-CAR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB-Joy-Car

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Joy-Car

63,52
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.