Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 473 производи со клучен збор: uni-t
Производи на страна:
Страна 1 од 32
UNI-T UT55
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 55
Дигитален Мултиметар, 1000V, 20A, 20KHz, 200MΩ, 20µF
33,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT890
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M 890

Комплет Тест Кабли, 20A, Црна / Црвена.

2,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT830
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M 830

Комплет Тест Кабли, 10A, Црна / Црвена.

1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT33C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT33C(2012EditionCE/ETL250V)
Мини Дигитален Мултиметар, 500V, 10A, 20MΩ
14,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT33B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT33B(2012EditionCE/ETL250V)
Мини Дигитален Мултиметар, 500V, 10A, 20MΩ
13,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT39C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 39C+

Мини Дигитален Мултиметар, 1000V DC, 750V AC, 20A, 20MΩ, 20kHz, 20uF, hFE.

25,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT603
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT603
LCR Метар, 9V
39,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T LM320B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM320B

Тестер на агол, 4x90°, двоен ласер.

39,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT61A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 61A
Дигитален Мултиметар, 1000V, 10A, 40MΩ, 4000µF
69,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT105
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 105

Мултиметар, автомобилски, rpm, агол на палење, 10 A, 1000 V, 20 MΩ.

26,01
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT58C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 58C

Дигитален Мултиметар, 1000V DC, 750V AC, 20A AC/DC, 20MΩ, hFE.

38,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT352
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 352

Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB.

122,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT61B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 61B

Мултиметар, Дигитален, True-RMS, 750V, 10A, 40MΩ, 4000µF, RS232.

57,63
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 205

Струјна клешта, AC-A, 1000 A.

46,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT890/S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M 890 Silikon

Комплет Тест Кабли, 20A, Црна / Црвена, силиконски.

6,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.