Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 134 производи со клучен збор: peaktech
Производи на страна:
Страна 1 од 9
Z9-0055
Брзо инфо
(0)
PeakTech - Каталог за Индустриска Мерна Опрема
Повеќе
Побарајте понуда...
PKT-P2025
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2025 A

Дигитален Мултиметар, USB, 1000V, 10A, 20KHz, 60MΩ, 600µF

68,23
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1020A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1020 A
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 200mA, 20MΩ
32,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2015A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2015 A

Дигитален Мултиметар, TRMS, 1000V, 10A, 10MHz, 40MΩ, 400µF.

56,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2800A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2800 A
Ласерки Мерач на Растојание, 0.05... 40 m, Меморија, Класа 2 Ласер
56,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5305PR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5305 A PR

Резервна pH електрода

16,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2710
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2710
Тестер, ФИД Склопки, PeakTech P2710
150,65
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6225A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6225 A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 5 A
103,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P6080A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6080 A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 15 VDC, 3 A
91,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5610B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5610 B

Инфрацрвена Камера, 220x160, -20:400 °C, <0.07 °C, 27x35 °, 2.4", USB.

481,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P8100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8100
Комплет, Мерна Опрема, PeakTech 3415, PeakTech 4200,True-RMS, Додатоци
158,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2715
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2715
Тестер, Отпор на Заштитна Јамка, PeakTech P2715
160,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2755
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2755
Тестер, Електрични Инсталации, Мултифункционален, PeakTech P2755
803,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P8010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8010
Калибратор за Бучава, P8010, 94dB, 114dB, PeakTech
146,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1404
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1404

Дигитален Осцилоскоп, P1404, 2x 100MHz, 1GS/s, Peaktech

 

261,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.