Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 5 производи со клучен збор: national-semiconductor
Производи на страна:
Страна 1 од 1
ADC0808N.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, DIP-28
7,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0809CCN.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, 8-Канален Мултиплексер, DIP-28
6,01
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0820CCN.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, 667 kSPS, Паралелен, Единечен, 4.5 V, DIP-20
5,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DAC0832LCMM
Брзо инфо
(0)
Дигитално Аналоген Конвертор, 12 Bit, Сериски, Dip-8
3,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0801LCN
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, DIP-20
16,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.