Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 147 производи со клучен збор: mastech
Производи на страна:
Страна 1 од 10
MASTECH MY74
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-MY74-B0101
Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 20KHz, 200MΩ, 100µF
25,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH M266
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-M266-C0001
Струјна Клешта, AC-A, 1000 A
13,99
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS6812
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6812
Аналоген Трагач на Парици, Аналогна Сонда за Трагање на Кабли
10,66
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS2101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS2101
Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A
42,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS6818
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6818

Трагач на кабли, цевки, сет.

126,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS7221
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-MS7221-B0002
Калибратор на Струја / Напон, 50 mA, 0-10 V, Mastech
143,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS6500
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-MS6500-B0001
Термометар, Контактен, К-Тип Температурна Сонда, -50:750 °C
12,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS6531B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6531B
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, -40:800°C, Mastech
38,04
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MAS830L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MAS830L
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 2MΩ
13,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS8902B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8902B

Бесконтактен детектор на напон (12-600)V AC и детектор на метални површини.

9,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS8233A
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MS8233A
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 10A, 2MΩ
14,79
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS2125A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS2125A
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
49,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS6208B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6208B
Мерач на Вртежи без Контактен, 100.000 RPM
41,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS6252A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6252A
Анемометар со Пропелер, Тестер, Проток на Воздух
45,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS6522B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6522B

Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, -20:500°C.

19,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.