Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 28 производи со клучен збор: ahlborn
Производи на страна:
Страна 1 од 2
Z9-0027
Брзо инфо
(0)

AHLBORN - Каталог на Мерна Опрема.

Повеќе
Побарајте понуда...
AHL FDA602-L7AK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L7AK
Притисочен Cензор, (0–50 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn Ahlborn FDA602--L7AK
310,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FNA124L0100H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FNA124L0100H
Tемпературна Cонда, NTC, (-20 +100)°С, 10s, Ahlborn FNA124L0100H
199,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1312NA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1312NA11
Адаптер за Hапојување за ALMEMO, 220V-AC, 12V-DC, 200mA, Ahlborn ZA1312NA1
92,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9601-FS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9601FS1
Конектор за DC mA, 32mA DC, 1µA, ±0.1%, Ahlborn ZA9601-FS1
37,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FEA604-MN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FEA604MN
Адаптер Мерна Клешта, 0.5–200A AC, ±3%, CAT III, Ahlborn FEA604-MN
404,69
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FKA022
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FKA022
Сонда за Mерење на Cила, 2kN, 70% ,23°C, IP65, Ahlborn FKA022
1.401,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9000-FS0
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9000FS0
Конектор за DC, mV, 55mV-DC, (-10 +55)°C, 2.5V, Ahlborn ZA9000-FS0
33,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L5R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L5R
Притисочен Cензор, (0–10 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L5R
310,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L3R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L3R
Притисочен Cензор, (0–2.5 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L3R
310,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L6AK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L6AK
Притисочен Cензор, (0–30 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L6AK
310,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9030-FS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9030FS1
Конектор за PT100/PT1000 Температурни Сензори, (-200 +850)°C, 0.1K, ±0.2% ±0.02кΩ, Ahlborn ZA9030-FS1
33,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9040-FS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9040FS
Конектор за NTC Сензор, Ntc, N Tип, (-50 +125)°C, 0.01К, Ahlborn ZA9040-FS
33,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9000-FS3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9000FS3
Конектор за DC Напон, 2.6V-DC, ±0.1%, (-2.6 до +2.6)°C, 0.1mV, Ahlborn ZA9000-FS3
33,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA614
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FVA614
Meтео Cонда за Hасока на Bетер, (0–360)˚, ±5˚, (-30+70)˚C, Ahlborn FVA614
1.102,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.