Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Skip Navigation Links.
Најнови производи 100 најнови
 
6,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paketi_glob_mk
Последни вести
14.06.2022
Реализирана втората Практично-Показната работилница Janitza

Втората Практично-Показната работилница Janitza ја одржавме на 09 јун ...

 

Бесплатна испорака

 


Како до квалификувана нарачка?


 

 

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.