Skip Navigation Links.

Најгледани производи: Полупроводници

Производи на страна:
Страна 1 од 7
310.31947
Брзо инфо
(0)
4 Битен Микроконтролер
43,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0801LCN
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, DIP-20
16,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7107CPL.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS7107GP
Аналогно Дигитален Конвертор, LED Дисплеј, 3.5 Цифри, 3 SPS, Диференцијал, Единечен, 0 V, DIP-40
8,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7129CPL-HAR
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 4.5 Цифри LCD, DIP-40
19,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0820CCN.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, 667 kSPS, Паралелен, Единечен, 4.5 V, DIP-20
5,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0809CCN.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, 8-Канален Мултиплексер, DIP-28
6,01
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7106CPL.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ICL7106CPLZ
Аналогно Дигитален Конвертор, LED Дисплеј, 3.5 Цифри, 3 SPS, Диференцијал, Единечен, 0 V, DIP-40
10,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0808N.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, DIP-28
7,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC2310E
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, Аудио, Тв и Радио Приемници, DIP-25
13,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC2300-ITT
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, Аудио, Тв и Радио Приемници, DIP-24
14,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA8708A-PHI
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, Аналоген Влезен Интерфејс за Видео, DIP-28
11,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
QM50DY-2H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QM50DY-2H
Транзисторски Mодул, 50 A, 1000 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
137,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI150VA-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150VA-120-50
IGBT Модул, 1200 V, 150 A
61,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VII10-05L5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VII10-05L5
IGBT Модул, 600 V, 10 A
14,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI150U4A-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150U4H-120
IGBT Модул, 1200 V, 150 A
120,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F88-IP mk
MCCOG21605D6W mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.