Најпродавани производи: Мерачи на осветленост

Производи на страна:
Страна 1 од 7
BNC-203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVVC01903ME
BNC Конектор, Машко, RG58, Clamp
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-006
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVVC01915ME
BNC Конектор, Женски, Шасија
0,76
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PC-11638
Брзо инфо
(0)
Kонектор, DC, Женско, 2.1 mm, Шасија, Метал
0,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MK 4
Брзо инфо
(0)
DIN Конектор, 4p, Женски
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSC-109
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1033-09FBNSISS-JY
D-SUB Конектор, Женски, 9 Пински
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-16-AT1NX
Подножје, 16 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-14P2-0.3"
Подножје, 14 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-08-AT1NX
Подножје, 8 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-08-BT1NSF6S
Подножје, 8 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TECPEL LCR-612
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 20 R -10 MR, 2 mH - 10000 H
160
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
L-53LGD
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Зелена
0,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED5 R-LC
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Црвена
0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED5 Y-LC
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Жолта
0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BC547C.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BC547CTFR ROHS
Tранзистор, NPN, 50 V / 45 V, 0.1 A, 0.5 W, 300 MHz, TO - 92
0,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2N2222A.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N2222A TO18
Tранзистор, NPN, 75 V / 40 V, 0.8 A, 0.5 W, 300 MHz, TO - 18
1,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.