Најпродавани производи: Телекомуникациска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 2 од 7
BD139.
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: BD139-ST
Tранзистор, NPN, 100 V / 80 V, 1.5 A, 12.5 W, 190 MHz, TO - 126
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE555N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NE555N
Тајмер, Осцилатор, 500kHz, 16 V, SMD-8
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD RPICB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-766
Развоен Микрокомпјутер, PIC18F45K22
44,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NTR-NC3MX
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NC3MXX
XLR Конектор, Машки, 3p
3,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CRCLBL-00
Брзо инфо
(0)
Изолирана Алигатор Штипка, Црна
0,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CRCLRE-00
Брзо инфо
(0)
Изолирана Алигатор Штипка, Црвена
1,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AKUM BAT-LEAD-02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BALA130012V
Батерија, Акумулатор, 12 V, 1.3 Ah
9,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-IPCAM05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICO11CWT
Надворешна Камера, IP, 110°, WiFi, IP66
76,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574013
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1.5mm, 500gr, Sn99/Cu1
42,38
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 396103
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1mm, 500gr, Sn99/Cu1
34,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ALM1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 802 925 50
Almit Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.65mm, 500gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
102,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.11
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 300 x 200 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
5,05
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITROPL.21
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 150 x 100 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
1,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR 822/SO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 822
Врв за Лемење, Кружен, 0.8mm, Solomon
3,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.LHT F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054445099
Врв за Лемење, Длето, 9.3mm, Weller
14,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.