Најнови производи: Универзални Програматори

Производи на страна:
Страна 1 од 7
LABTOOL-UP.LT848
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LT-848XP Upgrade kit
Комплет за Надоградба, LABTOOL, LT848XP
1.196,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEAP SU300-KIT
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, Самостоен, 2 x 48P
167,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SUPERPRO 7000
Брзо инфо
(0)
Flash Програматор, NAND, Брз
2.327,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUPERPRO 611S
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, Самостоен, USB, 48P
918,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUPERPRO 610P
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, USB, 48P
626,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUPERPRO 6000E
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, Самостоен, USB
1.453,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUPERPIC
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, 48P, PIC
578,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UV-ERASER
Брзо инфо
(0)
Бришач на EPROM, UV
67,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK ISPHEADER
Брзо инфо
(0)
Адаптер за програматор, ISP
62,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LABTOOL-T400
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LabTool-T400
Универзален Програматор, USB
3.987,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ADAP. A247
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 48-TSOP во DIP-48
160,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SUPERPRO 5000
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, Самостоен, USB
1.773,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA655G
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 96-BGA во DIP-48
344,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA634A
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 28-BGA во DIP-48
320,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA404
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 28-SOIC во DIP
93,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.