Combination Pliers + Knife + Spare Blades

LEP-0348
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Loging Electronics

LOGING PACKAGE, Pliers Combination 180 mm, Precision Knife 170 mm, Spare Blades Knife 18 mm

21,42
(me TVSH): 0
Çmimi I rregullt 26,61
Ruajni: 5,19
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 5,19

LOGING Package, for specific needs of consumers, from general home use, light commercial applications to professional cutting work.

 

The package contains:

Combination pliers with gripping zones for flat and round material, suitable for versatile use. Cutting edges for soft and hard wire and long cutting edges for thicker cables.
(Gift) Universal paper cutter, metal professional knife with snap off blade.
Set of 10pcs 18mm spare blades

 

Warranty: 12 months

For detailed information, click on the product image above.

If you need help, ask us on Loging Technical Support


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.