Skip Navigation Links.

Калај за лемење со сребро

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RND 560-00182
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 1mm, 250gr, Sn96.5/Ag3/Cu0.5

 

 

2.129 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 560-00176
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 1mm, 250gr, Sn99/Ag0.3/Cu0.7.

 

 

1.983 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 560-00180
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.7mm, 100gr, Sn96.5/Ag3/Cu0.5

 

 

1.254 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 560-00181
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 1mm, 100gr, Sn96.5/Ag3/Cu0.5

 

 

1.254 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 560-00173
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.5mm, 100gr, Sn99/Ag0.3/Cu0.7.

 

 

992 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 560-00179
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.5mm, 100gr, Sn96.5/Ag3/Cu0.5

 

 

1.254 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 560-00174
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.7mm, 100gr, Sn99/Ag0.3/Cu0.7.

 

 

1.149 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 560-00175
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 1mm, 100gr, Sn99/Ag0.3/Cu0.7.

 

 

762 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 560-00177
Брзо инфо
(0)

Безоловен Калај за лемење со Сребро, 1mm, 500gr, Sn99/Ag0.3/Cu0.7.

 

 

2.975 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-WIK01
Брзо инфо
(0)

Плетенка за Одлемување, 2.5mm, 1.5m, RND.

233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-WIK04
Брзо инфо
(0)

Плетенка за Одлемување, 2.5mm, 1.5m, RND.

233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-WIK02
Брзо инфо
(0)

Плетенка за Одлемување, 1.9mm, 1.5m, RND.

233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-WIK03
Брзо инфо
(0)

Плетенка за Одлемување, 1.4mm, 1.5m, RND.

233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.