Stereo Adapter

HQS-SAC007
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ
MFR Part No: CAGC23930ME
Audio Adapter, 6.35 mm Male - 3.5 mm Female
1,51
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Stereo adapter 6,35mm/3,5mm.
24K gold plated adapter 6,35mm stereo male to 3,5mm stereo female.

 

Features:

  • Connector A: 6,35mm stereo male
  • Connector B: 3,5mm stereo female
  • Dimension: (82x25x103)mm
  • Weight: 20g
Connectors A
6.35mm
male
stereo
Connectors B
3.5mm
female
stereo
Materiali
metal / plastikë
Dimensionet 82x25x103 mm
Pesha 20 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.