Komponente Kompjuterike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 73 од 73
TPL-WN851ND
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN851ND
Kartele, Wifi, PCI, 802.11b/g/n, 300 Mbps, MIMO
21,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-WN881ND
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN881ND
Kartele, Wifi, PCIex, 802.11b/g/n, 300 Mbps, MIMO
23,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-WPS510U
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WPS510U
Serveri i Printimit, Wifi, USB, 150 Mbps
78,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-WNUSB32
Informata të shpejta
(1)
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
10,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-WN823N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPL-WN823N
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
15,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-WN821N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN821N
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
13,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TPL-ARCHER T4UH
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: Archer T4UHP
Adapter, WiFi, USB, 802.11ac/b/g/n, 2.4 GHz, 5GHz, 867 Mbps
40,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TPL-WN725N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN725N
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
11,25
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-WN8200ND
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN8200ND
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
25,85
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FITEL S218R
Informata të shpejta
(0)
Vegël për Zhveshje Termike, Fiber Optik, Bateri
Më shumë
ne Kerkese
TPL-SF1008D alb
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.