Amplifikatorë, Testerë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
KN-PROAMP21
Informata të shpejta
(0)
Amplifikator, Antenes, 2 Out, 18 dB Gain, 0 - 18 dB Rregullim
16,88
Më shumë
Nuk ka në stok
w
KN-AMP40
Informata të shpejta
(0)
Amplifikator, Antenes, 4 Out, 20 dB Gain, 0 - 18 dB Rregullim
13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
3-OPH/1
Informata të shpejta
(0)
Amplifikator, Antenes, 2 x IN, 1 x OUT, Jashtëm
2,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-AMP01
Informata të shpejta
(0)
Amplifikator, Antenes, 1 Out, 28 dB Gain, 0 - 18 dB Rregullim
30,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ANT ATTN-10
Informata të shpejta
(0)
Attenuator, Antenes, 0 - 20 dB, Regulator
0,76
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FC-AMP-SAT
Informata të shpejta
(0)
Amplifikator, Satellite, In-Line, 20 dB Gain
4,06
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SATFINDER
Informata të shpejta
(0)
Satelitit Lokalizues, Analog, Treguesi i Zërit
9,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAT FINDER D
Informata të shpejta
(0)
Satelitit Lokalizues, Dixhital, Treguesi i Zërit, Busull
18,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAT PROTECT1
Informata të shpejta
(0)
Surge Protector, Satellite Reciever, 68 V
3,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.