Burgi

DRILL 1.5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Burgi 1.5mm.

0,62
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Metal drill bit 1.5mm.
Highly efficient standard drill suitable for all usual drilling work in all normal materials. High
security against fracture.

Dimensionet 40 mm
Pesha 5 g
Diametri 1,5 mm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.