Dock

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CEL.DIP/8
Informata të shpejta
(0)
USB Dock Stacion, Samsung Wave S8500, e Zezë
11,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.DIP/13
Informata të shpejta
(0)
USB Dock Stacion, HTC One, e Zezë
9,46
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.DIP/16
Informata të shpejta
(0)
USB Dock Stacion, HTC, Motorola, e Zezë
11,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.DIP/19
Informata të shpejta
(0)
USB Dock Stacion, HTC, microUSB, e Zezë
9,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.DIP/18
Informata të shpejta
(0)
USB Dock Stacion, Samsung: Galaxy Note 3, microUSB3.0, e Zezë
10,25
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-DOCK01
Informata të shpejta
(0)
USB Dock Stacion, USB-C, e Zezë
10,89
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.