MHL

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
GB-CAB028/REPLAC
Informata të shpejta
(0)
Konektor Magnetik microUSB
1,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CONVUSB01
Informata të shpejta
(0)
MHL Kabllo, microUSB në HDMI, 0.2 m, e Zezë
6,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CABLE-2996
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VLMP60900B0.20
MHL Kabllo Adapter for Samsung, 11-pin në microUSB, e Zezë
1,65
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VL-CABLE007/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VLMP39030B0.20
MHL Kabllo, microUSB në VGA / 3.5mm, 0.2 m, e Zezë
19,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VL-CABLE004/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VLMP39000W0.20
MHL Kabllo, microUSB në HDMI, 0.2 m, e Bardhë
6,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CABLE-2993/3
Informata të shpejta
(0)
MHL Kabllo, microUSB në DVI, 0.2 m, e Zezë
18,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VL-CABLE006/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VLMP39010W1.00
MHL Kabllo, microUSB në HDMI, 1 m, e Bardhë
12,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB028/GREY
Informata të shpejta
(0)
USB Magnetik Kabllo, microUSB Mashkull / USB A-type Mashkull, 1.2 m, Gri
4,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB028/B
Informata të shpejta
(0)
USB Magnetik Kabllo, microUSB Mashkull / USB A-type Mashkull, 1.2 m, e Zezë
4,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.