Siguri

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 6
SEC-CAM30
Informata të shpejta
(0)

Kamerë sigurie me ngjyra, në ambient rezistent ndaj ujit, për përdorim të jashtëm.

25,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SEC-CAM380
Informata të shpejta
(0)

Kamerë sigurie me ngjyra.

25,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SEC-CAM410
Informata të shpejta
(0)

Kamerë sigurie me ngjyra.

25,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SEC-PCF10
Informata të shpejta
(0)

Konektor femër (5.5x2.1)mm për furnizues të rrymës, me terminues.

0,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEC-PCM10
Informata të shpejta
(0)

Konektor mashkull (5.5x2.1)mm për furnizues  të rrymës, me terminues.

1,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SAS-DVRPP10
Informata të shpejta
(0)

Kornizë për foto me kamerë të integruar

33,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEC-LAMP10
Informata të shpejta
(0)

Lampë infrared për natën.

49,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SAS-DVRPEN11
Informata të shpejta
(0)

Laps me kamerë dhe mikrofon.

38,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-MIC10
Informata të shpejta
(0)

Mikrofon për  CCTV kamera me BNC konektor.

8,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEC-MON51
Informata të shpejta
(0)

CCTV monitor profesional 7" për mbikqyrje dhe siguri.

114,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SEC-LENS10
Informata të shpejta
(0)

Objektiv për CCTV kamera 4mm.

1,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEC-LENS100
Informata të shpejta
(0)

Objektiv për CCTV kamera, (3.5 - 8)mm.

4,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEC-LENS30
Informata të shpejta
(0)

Objektiv për CCTV kamera 8mm.

2,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DVRWW10
Informata të shpejta
(0)

Orë dore me kamerë dhe mikrofon.

27,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DVRWW20
Informata të shpejta
(0)

Orë dore me kamerë dhe mikrofon

47,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.