RASPBERRY-PI/3B+ + Box

LEP-0305
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

LOGING Package for the true fans of electronics, especially for you, who have the desire to play with a Raspberry, a credit-card sized computer in small box.

45,82
(me TVSH): 0
Çmimi I rregullt 62,35
Ruajni: 16,53
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 16,53

Raspberry Pi3 B+ development tool, a small and powerful computer that can be used for most of the things that your desktop computer does, like spreadsheets, word-processing and games. It also plays HD video. Now you can get it with an appropriate box.

Raspberry Pi3 B+: the latest product in the Raspberry Pi3 range, boasting a 64-bit quad core processor running at 1.4GHz, dual-band 2.4GHz and 5GHz wireless LAN, Bluetooth 4.2/BLE, faster Ethernet, and PoE capability via a separate PoE HAT. The Raspberry Pi 3 Model B+ maintains the same mechanical footprint as both the Raspberry Pi 2 Model B and the Raspberry Pi3 Model B.

Box for Raspberry Pi 3, especially designed box for Raspberry Pi3 Model B+


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.