Mbajtës për projektor

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
VLM-PM11
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VLM-PM11
KllaPa Projektori, 10 kg, 130 mm
25,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM10
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: VLM-PM10
KllaPa Projektori, 10 kg, 130 mm
25,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-PROJ/12
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 10 kg, 200 mm
24,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM20
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM200BK
KllaPa Projektori, 10 kg, 1000 mm
40,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-PROJ/13
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 25 kg, Universal
33,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-PROJ/14
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 13.5 kg, Universal
25,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-1PROJEXT/S
Informata të shpejta
(0)
Mbajtëse Projektori, Zgjatje, 30 - 50 cm
19,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM200GY
KllaPa Projektori, 10 kg, 1000 mm
38,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.