Wireless

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
SEN-IS300
Informata të shpejta
(0)
Kufje, pa Tela, Infrared, 110 dB
48,09
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPRF010BK
Kufje, pa Tela, Infrared, 105 dB
42,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.