Stacione për çngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WEL.WR2000D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053379699N
Stacion Desaldues Profesional, WR2000D, 300 W, 550°C, Weller
1.483,7
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXD2010
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: T0053428399N
Stacion Saldimi / Desaldimi, WXD2010, 255 W, 550°C, Weller
1.227,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8915/DS
Informata të shpejta
(0)
Stacion Desaldues Digital, ZD-8915, 90 W, 480°C, Puctec
123,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.