Kufje

NE-HEADP06/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: HPWD4000WT
Kufje, On-Ear, 85 dB, Panda Patty
13,62
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Customise your Nedis® Animaticks headphones with the magnetic, detachable Patty Panda ears.

As well as being fun to wear these headphones have been specially designed to protect your own ears, thanks to the limited sound pressure of 85dB.

Their lightweight on-ear design, soft ear pads and adjustable headband ensure comfort and the perfect fit.

The detachable audio cable provides improved durability for listening to the crystal-clear sound of your favourite music provided by the 40mm driver.


Features:

  • Magnetic, fun animal ears – to customise your headphones into Patty Panda or use them without the added fun
  • Protect your ears – thanks to the maximum sound pressure of 85 dB
  • Lightweight on-ear design – with supreme comfort from the soft ear pads
  • Adjustable, padded headband - to create the perfect fit
  • Crystal-clear sound – to enjoy listening to your favourite music with
  • 3.5mm connector - to connect to any device with a 3.5mm plug

 

Package contents:

  • Headphones
  • Audio cable
  • 2x detachable, magnetic ears
Distancë frekuente 20 - 20000 Hz
Madhësia e diametrit 40 mm
Impedancë nominale 32 Ω
Sensiviteti 85 dB
Audio koneksion
3.5mm
Gjatësia e kabllos 1,2 m
Ngjyra
 e zezë
 e bardhë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.