Kufje

NE-HEADP04
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: HPWD1101BK
Kufje, In-Ear, Stereo
5,5
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Ultra lightweight slim-line headphones with super bass drivers delivering a powerful sound. With soft cushion ear pads for extra user comfort.

 

Features:

  • Ultra lightweight slim-line headphones
  • 27 mm super bass drivers
  • Cable length: 1.10 m

 

Package contents:

  • On-ear headphones
Madhësia e diametrit 27 mm
Gjatësia e kabllos 1,10 m
Audio koneksion
3.5mm
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.