Kufje

CMP-HEADSET309
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
MFR Part No: HPWD1001BK
Kufje, në Vesh, Mikrofon
4,95
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

In-ear headset with built-In Microphone for crystal clear sound during listening the music or telephone calls. 

 

Features:

  • Connection: 3.5mm
  • Built-In Microphone
  • 3 ear bud sizes to fit any ear size
  • Material: plastic
  • Colour: Black

 

Audio koneksion
3.5mm
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.