Kufje

RP-HTF600E-S
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PANASONIC
MFR Part No: RP-HTF600E-S
Kufje, On-Ear, 100 dB, DJ, Prizë 3.5 mm
38,93
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Nuk ka në stok
w

These full-size headphones is especially designed and developed for high-end Hi-Fi applications. The large ear-pads provide you with a powerful sound and a wide range. The headphones are very comfortable to wear because of the soft ear-pads and headband. Comfort is important!

Distancë frekuente 5 - 30000 Hz
Koneksioni
3.5mm
6.35mm
Impedancë nominale 56 Ω
Madhësia e diametrit 50 mm
Sensiviteti 100 dB
Fuqi hyrëse maksimale 1.500 mW
Gjatësia e kabllos 3 m
Ngjyra
 e përhimtë
 e argjendit
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.