Kufje

OSP-NRG100
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
MFR Part No: HPWD3200BK
Kufje, On-Ear, 118 dB, DJ, Prizë 3.5 mm
17,81
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

This multifunctional headphones are very suitable for semi-pro DJs, producers and music lovers. The headphones combine high comfort with a natural, balanced sound reproduction and handy volume control.

Madhësia e diametrit 40 mm
Impedancë nominale 32 Ω
Sensiviteti 118 dB
Audio koneksion
3.5mm
Gjatësia e kabllos 2,5 m
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.