Kufje

HQ-HP136HF
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ
MFR Part No: HPWD1104BK
Kufje, On-Ear, 105 dB, Prizë 3.5 mm
6,74
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Compact high quality HiFi headphones with 30mm neodymium drivers for a powerful and clear sound. Comfortable lightweight design. Ideal for use with portable equipment.

Distancë frekuente 20 - 22000 Hz
Madhësia e diametrit 30 mm
Fuqi hyrëse maksimale 100 mW
Impedancë nominale 32 Ω
Sensiviteti 105 dB
Audio koneksion
3.5mm
Gjatësia e kabllos 1,1 m
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.