Kufje

HQ-HP137HF
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ
MFR Part No: HPWD1200BK
Kufje, On-Ear, 115 dB, Prizë 3.5 mm
11,55
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

HiFi headphones with 40mm neodymium drivers for superb and powerful sound. Ergonomic earcups for a improved sound experience. Adjustable headband with comfortable cushion for a perfect fitting. Gold plated plugs for a pure sound transfer.

Distancë frekuente 16 - 22000 Hz
Madhësia e diametrit 40 mm
Fuqi hyrëse maksimale 100 mW
Impedancë nominale 32 Ω
Sensiviteti 115 dB
Audio koneksion
3.5mm + 6.35mm
Gjatësia e kabllos 1,5 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.