Headphones

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 5 од 6
BXL-HEADSET1PI
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHST100PK
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
3,09
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H150/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000350
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit, Zhdukja e Zhurmës
22,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-H110
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000271
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit, Zhurma-Anulimin Kufje, Mikrofon, Zhdukj e Zhurmës
18,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-HEADSET28
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHSTRJ100BK
Kufje me Mikrofon me konektor RJ9
6,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPRF010BK
Kufje, pa Tela, Infrared, 105 dB
42,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEN-IS300
Informata të shpejta
(0)
Kufje, pa Tela, Infrared, 110 dB
48,09
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP15
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPWD8001BK
MOUSE WIRE.BLUET.LAS.ANYW.-BU/G
6,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KNG-HSTSL100PI
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KNG-HSTSL100PI
Kufje Storage, Mëngë, Pink
4,13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KNG-HSTSL100YE
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KNG-HSTSL100YE
Kufje Storage, Mëngë, Yellow
4,13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KNG-HSTSL100OR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KNG-HSTSL100OR
Kufje Storage, Mëngë, Red
4,13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KNG-HSTSL100BU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KNG-HSTSL100BU
Kufje Storage, Mëngë, Blue
4,13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HPST200AL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPST200AL
Kufje Stand, Aluminium, 98 x 276 mm
19,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-SWITCH17
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ASCR10020GY
Kaloni, Audio, midis Kufjeve dhe Altoparlantëve
5,16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP24/GY
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FSHP100GY
HEAD.(20-20K)Hz/111dB
16,94
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP25/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FSHP200AT
HEAD.(20-20K)Hz/100dB
16,94
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.