Doreza havie

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
ZD.200NDQ
Informata të shpejta
(0)

40W havi për 12V-DC mbushje nga çakmaku në veturë. E zbatuar për raste të instalimeve në veturat. 

9,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-707NL
Informata të shpejta
(0)

Aparat saldues me fuqi 30W dhe me LED dritë.

6,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KTB-25
Informata të shpejta
(0)

Dorezë saldimi 25W.

5,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KTB-40
Informata të shpejta
(0)

Dorezë saldimi 40W.

7,7
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR 968A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-968A

Dorezë saldimi 20W.

7,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR 968B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-968B

Dorezë saldimi, 30W.

10,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SP80NEU
Informata të shpejta
(0)

Dorezë salduese me dritë LED, 80W.

41,13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ERSA 150S
Informata të shpejta
(0)
SOLDER IRON 15W
96,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ERSA MULTI.C15
Informata të shpejta
(0)
SOLDER IRON 15W
39,89
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ERSA MULTI.25
Informata të shpejta
(0)
SOLDER IRON 15W
41,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ERSA 300/MZ
Informata të shpejta
(0)
SOLDER IRON 15W
208,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA 550/MZ
Informata të shpejta
(0)
SOLDER IRON 15W
350,03
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-972A
Informata të shpejta
(0)

Gdhendës i saldimit me 19 tipe gdhendëje

19,95
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.8100UCK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0050201299

Havi në formë si pistoletë me fuqi të madhe nga 100W. Zgjidhje e vërtet për të gjithë aplikime ku kërkohet ngjitje e sipërfaqeve të mëdha, edhe për ngrohje e shpejtë.

72,21
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI27
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0056402199N
Letkoni, 25W
59,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.