Matës i fushave elektromagnetike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
LUTRON EMF-839
Informata të shpejta
(0)
Matësi i fushës elektromagnetike, 3 GHz
1.029,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH 480846
Informata të shpejta
(0)
Matësi i fushës elektromagnetike, 8 GHz
653,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
AARONIA NF-5030
Informata të shpejta
(0)
Matësi i fushës elektromagnetike, 1 Hz-1 MHz
1.285,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EME GUARD
Informata të shpejta
(0)
Matësi i fushës elektromagnetike, 27 MHz-40 GHz
1.888
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LUTRON EMF-828
Informata të shpejta
(0)
Matësi i fushës elektromagnetike, 30 Hz-300 Hz
195
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.