Matës i kualitetit të ambientit

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
FLUKE 975VP
Informata të shpejta
(0)
Provë, Shpejtësia e Matësit të Ajrit, Fluke 975, 0.25 m / sec deri 15 m / sek, Teleskop
469
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL A-1131
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1131
Sonda, METREL A-1131
304,03
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL A-1180
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1180
Sonda, METREL A-1180, CO2
549,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL A-1181
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1181
Sonda, METREL A-1181, CO
315,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MI-6401ST
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 6401ST
Testues i Mjedisit,-20 C +60 C, 20000 Lux
1.376
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P8103
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 8103
Testues i Mjedisit, - 10 C +50 C, 200000 lux
140,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.