Testuese i Pajisjes Medikinale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
FLUKE ESA-615
Informata të shpejta
(0)
I shpejt dhe i thjesht analizues automatik tek teknologjia profesionale e kujdesit ndaj shendetit e cila performon testime elektrike per pajisjet medicionale ne teren dhe ne...
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE ESA-609
Informata të shpejta
(0)

Portativ dhe i lehte per t'u perdorur, analizues i dizajnuar per testime elektrike te pergjithshme.

Më shumë
ne Kerkese
FLUKE ESA-620
Informata të shpejta
(0)

Analizues per testim te sigurise elektirike me standarde globale.

Më shumë
ne Kerkese
FLUKE VT900A+VAP
Informata të shpejta
(0)
Analizues i dizajnuar në efiçiencë dhe performues në mënyrë të besueshme  i testit në një makinë anestezie, nga vent...
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE IMP.7000DP
Informata të shpejta
(0)
Fluke Impulse 7000DP Defibrillator/Transcutaneous Pacer Analyzer is rugged, portable precision test instrument that ensure proper operation and ultimate performance of criti...
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE VT900A
Informata të shpejta
(0)
TESTER BIOMED.RESPIRAT.
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE VT650
Informata të shpejta
(0)
TESTER BIOMED.RESPIRAT.
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE ProSim 8
Informata të shpejta
(0)

Industry-leading patient simulator for complete preventive maintenance testing of patient monitors.

Më shumë
ne Kerkese
RAYSAFE X2
Informata të shpejta
(0)

Sistem matës i rrezeve x-ray me gamë të gjerë të zgjedhjeve të senzorëve për aplikacione të ndryshme

Më shumë
ne Kerkese
RAYSAFE i3
Informata të shpejta
(0)
Sistem i dozimetrisë aktive që ofron njoftime në kohë reale rreth ekspozimit të rrezatimit radioaktiv, duke ndihmuar stafin mjekësor dhe fizika...
Më shumë
ne Kerkese
RAYSAFE 452
Informata të shpejta
(0)
A powerful survey meter that measures ionizing radiation in a wide variety of applications, including finding spilled isotopes, and measuring scattered radiation from X-ray ...
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE QA-ESIII
Informata të shpejta
(0)
Analyzer for complete electrosurgical testing and preventive maintenance for ESU devices, including vessel sealing, contact quality monitor, high frequency leakage and outpu...
Më shumë
ne Kerkese
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.