Dara për rrymë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
MASTECH M266
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M266N

Amper dara për matje të rrymave deri më 1000A AC.

13,99
Më shumë
Në stok
w
FLUKE I400
Informata të shpejta
(0)

Clamp adapter deri ne 400A AC.

165
Më shumë
Në stok
w
FLUKE I200S
Informata të shpejta
(0)

AC clamp meter-adapter per matje te rrymave AC deri 200A.

275
Më shumë
Në stok
w
UNI-T UT210A
Informata të shpejta
(0)

AC mini amper dara 200A AC.

19,47
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE I1010
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse (600A/1000A ) me bateri dhe me konektor 2x4 , dhe nje çantë.

474
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE I1010-KIT
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse 600/1000A (600/1000 A) me bateri dhe konektor 2x4mm dhe nje çantë

484
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE I410
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse deri 400A  me bateri dhe konektor 2x4mm.

275
Më shumë
Në stok
w
FLUKE I1000S
Informata të shpejta
(0)

Adapter për dara të rrymes AC per matje deri ne 800A.

629
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE i3000S
Informata të shpejta
(0)

Adapter për dara AC te rrymes per matje deri 3000A.

756
Më shumë
Në stok
w
FLUKE 771
Informata të shpejta
(0)

Kalibrues me clamp adapter per matje te mA pa e nderprere lakun.

657,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH EX830
Informata të shpejta
(0)

Dara matese AC/DC per matje deri 1000A , me IR termometer te integruar.

200
Më shumë
Në stok
w
FLUKE 374 FC
Informata të shpejta
(0)
Dara matese AC/DC 600A me performace te permiresuar ideale per matje te gjera.Karakteristikat teknike jane te perfshira perkrah ketyre darave matese.Lidhje pa tela me smartp...
380
Më shumë
Në stok
w
FLUKE 80i-110S
Informata të shpejta
(0)

Dara matëse AC/DC (100 A) me bateri dhe BNC konektor.

779
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MASTECH MS2128A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P-MAS-MS2128A-B0001

Dara matese per matje deri 400A AC/DC dhe me lampe te integruar.

37,74
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE i30S
Informata të shpejta
(0)

Dara matese AC/DC (30A) me bateri, me BNC konektor dhe BNC adapter 2x4mm.

606
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.