Aksesorë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PROT-GEN1
Informata të shpejta
(0)
Mbrojtës i Telekomandës
0,65
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IR-EGGS6
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IREX150AT

Vazhdues infrared per telekomande, IR repiter, per 6 pajisje, 10m.

33,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
IR-EGGS4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IREX100BK

Zgjatësi i Telekomandës Infrared, 6.0m

19,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IR-EGGS5
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IREX050BK

Zgjatësi i Telekomandës Infrared, 6.0m

16,94
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.