Telekomanda

KN-SMARTPRO10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
MFR Part No: TVRC1010BK
Teledirigjues e Programueshme, 1 Pajisja
9,49
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

The remote control that lasts a lifetime. Dedicated remote control programmable from your PC, which satisfies all users wishing to control their device with an intelligent remote control with all the functions of the original.

This remote control is suitable for 1 device and permits replacement of the original remote controls. It replaces over 100,000 original remote controls for TV, VCR, DVD, DVB-T and has most of the functions of the original remote control.

Please use RC-PROG-KIT to program the remote control.

 

Features:

  • PC programmable
  • For one device (TV, VCR, DVD, DVB-T)
  • Replace over 100,000 original remote controls

 

Bateria
AAA
Numri i baterive 2
Dimensionet 100x35x300 mm
Pesha 136 g
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.