Тrimmer Potenciometër

64W-20K
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: 3296W-203-20K-KT
Multi-Turn Тrimmer Potenciometër, 20 kOhm, 0.5 W, 25 Rrotullime
0,89
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Multi-Turn horizontal trimmer potentiometer 20KΩ 0,5W.

 

Features:

  • Dimension: (10x5x10)mm
  • Max. dissipation: 0.5W
  • Tolerance: ±10%
  • Temperature range: (-55 +125)°C
  • Number of  turns: 25
Rezistencë 20 KΩ
Fuqia maksimale 0,5 W
Tolerancë 10 %
Dimensionet (10 x 5 x 10)mm mm

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.